Dyskusja ogólna

Ahoj!

Tutaj zapraszam do dyskusji ogólnej o inicjatywie amLab. :slight_smile:

Hej,
Moglibyście dodać “dziennik” developera, czyli jakieś screeny, filmiki itd., do każdej gry. Będzie to bardzo fajne, poznać co tam dodajecie. :smiley:

Co myślicie?

@Linuksiarz, to są prototypy. Nie będziemy wrzucać za dużo contentu - można go zobaczyć na eventach.

Na YT są dostępne showreele:

Pyrkon 2017:

Pixel Heaven 2017:

@Gabi Ok, te zapowiedzi widziałem wcześniej.

Ja chetnie bym wrzucal jakby bylo dla kogo :wink:

@Pablo Ja jestem! :grin: :wink:

@Linuksiarz, jesteś tutaj nie do końca legalnie, bo na żadnym evencie nie byłeś. Insection (prototyp @Pablo) nie znasz, a nie ma planów na wysyłanie go w najbliższym czasie do beta testerów. :stuck_out_tongue:

Wiem, że jesteś, ale jednak jak mam poświęcić dodatkowy czas na generowanie takiego contentu to fajnie jakby było więcej osób niż jedna :stuck_out_tongue: sorki

Gdzie i kiedy bedzie możliwość zagrania w pozostałe gry z amLABu? Chodzi mi o te nie pokazywane na PH czyli RockPaper Dungeon, Shrubbery, Another One Fights The Dust, Tasty Family, Bladebastards.

Nie planujemy pokazywać wszystkich gier na każdym evencie na który się wybieramy.
Z uwagi na to, że są to prototypy, ich losy są różne: część z gier nie przechodzi do dalszej produkcji, część jest zawieszana, a część zespołów po wyjeździe na event zyskuje na tyle feedbacku, że nie jedzie już na kolejny i kontynuuje prace. Mimo tego zakładam temat dla każdego prototypu, który kiedykolwiek się pojawił. Zależy mi na tym, żeby osoby odwiedzające nas na eventach - niezależnie od tego, czy gry pojawiały się później na kolejnych - mogły dyskutować na ich temat. :slight_smile: